Skrypt runiczny – 5 rzeczy, które musisz o nim wiedzieć

Skrypt runiczny – 5 rzeczy, które musisz o nim wiedzieć

Zgodnie z tradycją, która bezpośrednio związana jest z runami i skryptami, wierzy się, że posiadają one niezwykle silną moc. Runy od wieków towarzyszą ludziom w ich codziennym życiu. Oznaczają tajemnice, a w starożytności stanowiły jedną z form pisma. Zgodnie ze skandynawską mitologią, skrypty runiczne, które zostały odnalezione na przestrzeni III oraz IV wieku w Norwegii, pochodziły od Boga Odyna. Dlatego też powszechnie przypisuje się im duchową moc.

Jeden z najstarszych runicznych alfabetów futhark starszy, zawierał, aż 24 znaki runiczne. Używano ich i nadal używa się do tworzenia talizmanów i amuletów, magii ochronnej, a przede wszystkim do przepowiadania przyszłości. Sprawdź pięć najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć o skryptach runicznych!

 

Tajemnice skryptów runicznych

Pierwsze skrypty runiczne rysowane były krwią. Tym samym uznawane były za najbardziej skuteczne. Jednak obecne czasy zdecydowanie nie wymagają takich form. Z uwagi, że krew zastąpiona została takimi akcesoriami, jak flamaster czy kredka, krew wyszła z powszechnego zastosowania.

Każdy ze znaków runicznych posiada inne magiczne oddziaływanie. Jeden dodaje odwagi, a inny zapewnia poprawę wewnętrznych sił. Odpowiednie wibracje i moc wypływa bezpośrednio z energii kształtu, ponieważ każdy rodzaj runy to niepowtarzalny, a zarazem odrębny znak graficzny, który emanuje odmiennym promieniowaniem. Tym samym wybór konkretnej runy, jaka będzie odpowiednia dla danej sytuacji, musi zostać dokładnie przeanalizowany, przede wszystkim z uwagi na wiele możliwości, jakie posiada skrypt runiczny.

Wybierając konkretną runę, zawsze trzeba się zastanowić, co dokładnie chce się osiągnąć za pośrednictwem jej działania. Chodzi o to, aby jej oddziaływanie było korzystne, a tym samym nie stało się przeszkodą, czy powodem negatywnej energii. Zgodnie z wierzeniami odpowiednia siła skryptów runicznych swoje działanie roztacza zarówno na sferę duchową, jak i mentalną.

 

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o skryptach runicznych

Alfabet runiczny posiada bardzo silną moc. Odpowiednie symbole runiczne zawsze przedstawiają konkretny cel, a także niosą wartościowe przesłanie. Niemniej, aby w prawidłowy sposób posługiwać się skryptami runicznymi, należy doskonale opanować znaczenie run. Warto pamiętać, żeby nie wyrzucać zapisanych run. Z kolei w momencie, kiedy nie chce się już posługiwać danym talizmanem, należy zakopać go w ziemi. Sprawdź, pięć najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć o skryptach runicznych!

 

  •       Łatwiejsze życie, dzięki otwarciu umysłu na przekazy runiczne. Wszelkie problemy stają się znacznie łatwiejsze, a przestrzeń wokół człowieka, staje się bardziej pozytywna. Runy dodają odwagi i eliminują negatywną energię.
  •       Siła uzdrawiania, chronią dobre zdrowie i pomagają w kreowaniu rzeczywistości. Każdy z symboli runicznych posiada odrębny i wyjątkowy kształt, jeden z nich dodaje miłości, a inne szczęścia lub zdrowia. Niemniej posiadają ogromną siłę, która broni przed złymi wydarzeniami i osobami.
  •       Spełnienie marzeń, należy zaznaczyć, że symbole runiczne, które są kierowane przez odpowiednie intencje, będą dokonywały zmian, aby doprowadzić do spełnienia marzeń oraz osiągnięcia wyznaczonych celów.
  •       Codzienna opieka, która jest możliwa, jeżeli runy zostaną zaproszone do codziennej egzystencji. Otaczają osobę opieką i pomagają w pokonywaniu codziennych przeciwności ludzi. Pomagają pozbywać się niepewności w życiu.
  •       Działanie terapeutyczne, dodają miłości względem samego siebie, a także troszczą się o bezpieczeństwo właściciela. Pozwalają również na zwiększenie siły emocjonalnej, jak i psychicznej.

 

Przepowiadanie przyszłości z run – o czym należy pamiętać?

Sprawne wróżenie z run wymaga doskonałej znajomości wszystkich znaków runicznych. Niezbędne w zdobyciu doświadczenia oraz biegłości we wróżeniu będzie zaznajomienie się z tajnikami medytacji. Niemniej, zanim możliwe będzie odczytywanie, co oznaczają konkretne zestawienia, potrzeba wielu lat praktyki.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


You've just added this product to the cart:

Wybierz walutę
PLN Złoty polski
EUR Euro